Anasayfa » Canvas STK 1.06 for After Effects MacOS
Video Düzenleme

Canvas STK 1.06 for After Effects MacOS


Hakkında

CANVAS STK, kullanıcıların sinematik S3D360 filmleri için güvenle birleşmelerini sağlayan VR ortamının stereoskopik gereksinimlerini karşılar. Bir yaratıcı, yapımcı, dikişçi veya sanatçı olsanız da, bu araçlar iş akışınızı büyük ölçüde iyileştirme potansiyeline sahip. Canvas STK, stereoskopik 360'ta çalışmak konusunda ciddi olan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Ayrıca, kullanıcılara 3B projektörün (3B) projektörün doğruluğunu onaylarken 3B alanda elemanları güvenle işlemek için geleneksel bir stereoskopik 'Önizleme' görüntüleme avantajını sağlayan tek araç setidir. monitör veya 3DTV. Mükemmel bir QC aracı olmasının yanı sıra Canvas STK, kullanıcıların hem teknik hem de duygusal olarak derinlikte bir deneyim oluşturmalarını sağlamak için yapılmıştır.  Neden sadece önizleme için kulaklığı kullanmıyorsunuz?  İnsan gözleri harika performans sergiliyor ve kötü stereoskopik görüntüleri “kaynatıyor”, kulaklıktaki herhangi bir yanlış hizalamayı fark edemezsiniz. Bir 3D monitör kullanıldığında, yanlış hizalamayı görebilir (gözlük takmadan) ve rahatsızlığı önlemek için harekete geçebilirsiniz (hedef kitlenize zarar vermemek için önemlidir). Canvas STK, 3D monitörü olmayanlar için bir Anaglyph 3D önizlemesi de sunar. Uyumluluk: After Effects CC 2019, CC 2018
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

35 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.