Anasayfa » MovieSherlock 5.9.7
İnternet Araçları

MovieSherlock 5.9.7


Hakkında

MovieSherlock, hepsi bir arada YouTube'da bir dönüştürücü ve indiricidir. YouTube filmlerini aramanıza, indirmenize ve dönüştürmenize olanak tanır. MovieSherlock, videoları hızlı, sorunsuz ve kalite kaybı yaşamadan indirmenize izin veriyor; MovieSherlock, Mac'inize video getirmek için en iyi yoldur. MovieSherlock, YouTube'dan herhangi bir video indirmenize ve Mac'inizde iTunes'da veya en sevdiğiniz video oynatıcınızda oynatılabilecek yüksek kaliteli bir MP4 videoya dönüştürmenize olanak tanır. MovieSherlock, HD (Yüksek Çözünürlük) ve SD video (Standart Çözünürlük) YouTube'u destekler. 
Özellikleri

MP4 ve MP3 olarak kaydet: indirilen videolar otomatik olarak dönüştürülür.  YouTube, Vimeo, DailyMotion ve binlerce web sitesi uyumlu  Hızlı indirme: Gerçek zamanlıdan 15 kat daha hızlı!  ITunes entegrasyonu: iTunes'a ekle, iPhone, iPad, iPod vb. Cihazlarınızdan indirilen videoları ve müzikleri kopyalamanıza olanak tanır.  YouTube videosunu altyazılı ve DailyMotion ile indirin.  Doğru dosya adları: indirilen videolar, menşe web sitelerinin orijinal adlarını korur.  Yerel video formatı: Videoyu MovieSherlock ile alırsanız, oynattığınızdan emin olun.  Eşzamanlı indirme: Bir seferde ihtiyacınız olan birçok dosyayı alın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.