Anasayfa » WebScraper 4.7.4 Mac
İnternet Araçları

WebScraper 4.7.4 Mac


Hakkında

WebScraper, bir web sitesini hızlı bir şekilde taramak için Integrity v8 motorunu kullanır ve (şimdi) CSV veya JSON olarak çıkarılan veriler üretebilir. Ayrıca görüntüleri bir klasöre indirin.
Özellikleri

Bir site tarama Hızlı ve kolay  çeşitli meta veriler gibi içerik dahil olmak çıkarma seçeneklerinin Bol belli sınıfları / tanımlayıcılar, düzenli ifade ile HTML öğeleri (metin, html veya markdown gibi)  kolayca ihracat: Seç sütunlar istediğiniz  csv veya JSON  Tek bir metin dosyası oluşturmak için Yeni seçenek olarak çıktı (metin içeriğini, indirimleri veya düz metni arşivlemek için tasarlanmıştır) çıktı dosyasının boyutuna göre birden fazla izleme ve sınırlama sağlayan birçok  seçenek /  ayar
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.