Anasayfa » sFTP Client 3.1.0 Mac OS
İnternet Araçları

sFTP Client 3.1.0 Mac OS


Hakkında

sFTP İstemci, modern ve kullanımı kolay bir arayüze sahip tam özellikli bir FTP / SFTP / FTPIS / FTPES / SSH istemcisidir. sFTP Client en modern kütüphaneleri kullanır ve en son teknolojileri (eski moda / eski moda bir uygulamayı beğenen herkes) kullanır, bu yüzden en yeni çerçeveleri ve en yeni modern tasarımları kullanırız.
Özellikleri

- Sync Bağlantıları  - Standart FTP, TLS / SSL üzerinden FTP (FTPIS / FTPES) ve SFTP.  - SSP Terminali (tüm SFTP bağlantılarında kullanılabilir), SFTP'yi kesmediğinde SSH CLI kullanın  - Dizinleri Karşılaştır  - Bağlantı Kayıtlarını Koru  - Bağlantılar Notlar  - Yerel Dizin Listesini Güncelleştirme  - Dizin Durum Çubuğu (dosyaları, klasörleri ve boyutu sayın) hızlı hareket düğmeleri içerir)  - Çoklu ve Büyük Dosya Aktarımı (hız ve kalan süre ile)  - SFTP / SSH Bağlantıları için Anahtar Dosya Girişi  - Sürükle ve Bırak Desteği (Yüklemeler / Yüklemeler)  - Dosya Düzenleyicisi (Yerel ve Uzak)  - Kalıcı Bağlantılar  - Senkronize Dizin Tarama - Temalar (Açık / Koyu + 6 renk, mor, pembe, kırmızı, yeşil, turuncu ve mavi)  - Çoklu Bağlantılar  - Teşhis Araçları  - Bağlantı Noktası Yönlendirme  - Hızlı Bağlantı  - Yerel ve Uzak Klasörleri Yollara Göre Gözat  - Dosyaları Yeniden Adlandır ve Sil (Yerel / Uzak)  - Yeni Dosya / Dizin Oluştur (Yerel / Uzak)  - Yerel ve Uzak Listeleri Yenile  - Sütunları Sırala ve Yeniden Boyutlandır  - Çok Dosya ve Klasör Seç  - Editör Seçenekleri: Sekmeli Dosyalar, Özelleştirme  - Aktarım Sırası (Kuyruklu dosyalar ve klasörler, başarısız dosyalar) ve klasörler, tamamlanmış dosyalar ve klasörler)  - Uzak (Harici) ve Yerel (Dahili) FTP / SFTP / SSH sunucularına bağlanın.  - Dosya / Klasör İzinlerini Değiştir (Onay Kutusuna veya Değere Göre: ör. 777)
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9+
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

360 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.