Anasayfa » WordMark 46 MacOS
Ofis

WordMark 46 MacOS


Hakkında

WordMark hafif bir markdown editörüdür. İçeriğinize daha iyi odaklanabilmeniz için işaretlemeyi satır içinde işler. İhtiyaçlarınıza göre hızlı bir şekilde makaleler/yazılar yazabilir ve birden fazla çevrimiçi platformda yayınlayabilirsiniz. → Blogcular için gerçek zamanlı Markdown editörü. Birden fazla platformu destekler, güzel tasarımı, çeşitli özellikleri ve detaylara odaklanmasıyla öne çıkar. Üretken Özellikler: WordMark, Mac, Windows ve Linux sistemini destekler. Çoklu temalar Çoklu renk temalarını destekler YAML Ön maddesi YAML Ön maddesini tanıyın Yayıncılık Hızlı WordPress ve GitHub sayfalarında dahil çoklu platformlara yayımlamak Görüntüleri yükleyin Önceden seçilmiş görüntü hizmetlerine yüklemek için sürükleyip bırakın YAPILACAKLAR listesi YAPILACAKLAR listesini kolayca ayrıştırın
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.