Anasayfa » MultiTime 1.3.1 Mac
İnternet Araçları

MultiTime 1.3.1 Mac


Hakkında

MultiTime ile birden çok sosyal ağda gönderi paylaşabilir veya aynı anda birden çok sosyal ağın zaman çizelgesinde gezinebilirsiniz. MultiTime'ın en büyük gücü: basitlik ve güvenilirlik. Çözümümüz sosyal ağlar için optimize edilmiştir ancak onu herhangi bir web sitesinde kullanabilirsiniz. Sınırsız metin parçacığını (en sık kullanılan metin cümlelerini) yönetebilirsiniz. Sınırsız resim varlığını (en sık kullanılan resimler) yönetebilirsiniz. Herhangi bir görüntüyü kırpabilirsiniz (Dosya menüsünde bulunan araç). Sütunların genişliğini tercihlerde kontrol edebilirsiniz.
Özellikleri

Varsayılan olarak desteklenen ağlar: – Twitter – Facebook – Instagram – TikTok – Telegram – Snapchat – Reddit – LinkedIn – YouTube – Discord – Slack Daha fazla sosyal ağ veya hatta herhangi bir web sitesi ekleyebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.