Anasayfa » Navicat for MySQL 12.1.19 Mac
Programlama - Geliştirme

Navicat for MySQL 12.1.19 Mac


Hakkında

PremiumSoft'tan MySQL İstemcisi için Navicat , MySQL yönetimi ve veritabanı geliştirme işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan entegre bir GUI aracıdır. Gelişmiş özellikler, veri modelleri oluşturmanıza, verileri içe / dışa aktarmanıza, yedeklemenize, veritabanlarını aktarmanıza, sorgular oluşturmanıza ve yerel veya uzak MySQL sunucunuzu yönetmenize olanak sağlar. Ayrıca, kullanıcıları ayarlamak ve ayrıcalıklara erişim ve daha fazlası için tam özellikli bir grafik yöneticisi içerir. Navicat, profesyonel geliştiriciler için yeterince sofistike, ancak yeni kullanıcılar için öğrenmesi kolay. Ayrıca Windows ve Linux için de mevcuttur ve 7 ana dile çevrilmiştir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

171 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.