Anasayfa » Navicat Premium Essentials 16.1.6 Mac
Programlama - Geliştirme

Navicat Premium Essentials 16.1.6 Mac


Hakkında

Navicat Premium Essentials, bir veritabanında basit yönetim gerçekleştirmek için ihtiyaç duyacağınız temel ve gerekli özellikleri sağlayan Navicat'ın kompakt bir sürümüdür. Tetikleyici, İşlev, Görünüm gibi en yeni özellikleri destekler ve ayrıca kullanıcının TXT, CSV ve XML dahil olmak üzere düz metin dosyası biçimlerinden veri almalarını ve vermelerini sağlayan bir Alma / Verme aracıyla birlikte gelir. Navicat Essentials ticari kullanım içindir. Şu anda, Navicat Essentials, MySQL, SQL Server, PostgreSQL, Oracle ve SQLite veritabanları için kullanılabilir. Yukarıdaki tüm veritabanı sunucularını aynı anda yönetmeniz gerekiyorsa, tek bir uygulama içinde birden fazla veritabanı sunucusuna erişmenizi sağlayan Navicat Premium Essentials da vardır. Navicat Essentials üç platform için kullanılabilir - Microsoft Windows, OS X ve Linux. Sizi, yerel / uzak sunucuya bağlayabilir, veri düzenleme işlemini kolaylaştırmak için SQL editörleri, içe / dışa aktarma, boşaltma / çalıştırma SQL komutları ve Sunucu İzleyicisi gibi birkaç yardımcı program sunar.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: OS X 10.10 veya üstü İşlemci türü (ler) ve hız: 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

234 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.