Anasayfa » Newsletters Templates – GN 2.0.1
Araçlar- Çeşitli

Newsletters Templates – GN 2.0.1


Hakkında

Haber bültenleriyle zamanınızı boşa harcamayın, haber oluşturun! Bültenler Tasarım - Şablonlar dakikalar içinde büyüleyici bültenler oluşturmak için en iyi yardımcınızdır. Haber bültenleri için herhangi bir haber için 129 adet özel ve özelleştirilebilir şablon koleksiyonundan birini seçin. Şablonlar değiştirilebilir, yeniden boyutlandırılabilir, yeniden renklendirilebilir: her şablon akılda tutulacak şekilde kolayca özelleştirilebilir: haber bülteniniz: kuralları.  Tüm bültenleriniz için sürekli yeni şablonlar ekleyeceğiz!  Tüm şablonlar ABD sayfa formatlarında ve uluslararası olarak mevcuttur.  * En iyi deneyim için, Haber Bültenleri Tasarım - Şablonları Sayfaların en son sürümüyle kullanmanızı öneririz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.