Fotoğraf

Nik Collection by DxO 4.1.1 MacOS


Hakkında

Nik Collection by DxO’nun gücünü bugün iş akışınıza ekleyin ve çarpıcı görüntüleri daha hızlı oluşturun. DxO şirketlerinden Nik Collection’ın, fotoğrafın tek tek nesnelerinin veya alanlarının parlaklığını, kontrastını, renk doygunluğunu ve diğer parametrelerini ustaca ayarlamanıza olanak tanıyan tescilli U Noktası kullanan en eksiksiz eklenti koleksiyonu.

DxO tarafından sunulan Complete Nik Collection, Adobe Photoshop® ve Adobe Lightroom® için en son ödüllü eklenti yazılımlarının tümünü içerir: Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Analog Efex Pro, HDR Efex Pro, Dfine, Sharpener Pro ve DxO PhotoLab 3 Temel Sürüm. Tüm ürünler, fotoğrafçılara karmaşık seçimlere veya katman maskelerine gerek kalmadan hassas ve doğal fotoğraf iyileştirmeleri ve düzeltmeleri için en güçlü araçları sağlayan Nik Software’in patentli U Point® teknolojisine sahiptir.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.14 veya üstü 64-bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.14 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.