Fotoğraf

Watermark Sense 1.4.2 macOS


Hakkında

Fikri mülkiyetinizi koruyun, markanızı tanıtın, bilgi katmanları ekleyin ve aynı anda birçok görseli damgalayın. Esnek karıştırma seçenekleriyle güzel ve yaratıcı sonuçlar elde edin. Görüntü meta verilerinden filigran metni oluşturun. Çok sayıda görüntüyü işlerken büyük esnekliğin keyfini çıkarın ve çok zaman kazanın!

Watermark Sense, hem metin hem de görüntü filigranlarını destekler. Zengin bir dizi ince ayar seçeneği ve görsel efekt sunarak filigran görünümü üzerinde tam kontrol sağlar. Örneğin, filigran opaklığını yapılandırabilir, bir karıştırma modu seçebilir, gölge uygulayabilir, filigranı çoğaltabilirsiniz, vb. Görüntü EXIF ​​/ IPTC meta verilerine dayalı olarak bir metin filigranı oluşturulabilir, bu da inanılmaz otomasyon yetenekleri sağlar.

Watermark Sense, filigran yapılandırmalarınızı ve ayrıca dışa aktarma ayarlarını (çıktı dosyası adlandırma ve formatı) özel hazır ayarlar olarak kaydetmenizi sağlar. Aynı konfigürasyonu asla iki kez girmenize gerek kalmaz! Özel ön ayarları kullanarak, her görüntüye birkaç filigran bile uygulayabilir veya her görüntüyü farklı filigranlarla birden çok kez kaydedebilirsiniz, hepsi tek bir toplu işlemde!

Filigran Algısı, son filigranlı görüntünün canlı bir önizlemesini sağlar. Bazen filigran konumlandırma üzerinde toplu konfigürasyonun sunabileceğinden daha iyi bir kontrole sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda, Filigran Algısı, tek tek görüntüler için önizlemede filigranın manuel olarak konumlandırılmasını destekler. Ayrıca, görüntüler arasında manuel konumlandırmayı bile senkronize edebilirsiniz.

Watermark Sense ayrıca toplu döndürme, çevirme, EXIF ​​/ IPTC meta veri düzenleme ve güçlü yeniden adlandırma sağlar.

YENİDEN BOYUT ALGI ENTEGRASYONU

Watermark Sense, esnek toplu resim yeniden boyutlandırma / kırpma yardımcı programı Resize Sense ile karşılıklı olarak entegre edilmiştir. Gerektiğinde tek bir uygulama olarak hareket edebilirler. Birlikte, web yayıncılığı ve diğer ihtiyaçlar için esnek ve verimli bir görüntü işleme araç seti oluştururlar.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.