Anasayfa » Adobe Photoshop Elements 2021.2 MacOS
Fotoğraf

Adobe Photoshop Elements 2021.2 MacOS


Hakkında

1 numaralı tüketici fotoğraf düzenleme yazılımı olan Adobe Photoshop Elements, güçlü, kullanımı kolay seçeneklerle fotoğrafları düzenlemenize ve bunları baskı, web, Facebook ve daha fazlası aracılığıyla paylaşmanıza yardımcı olur. Yaratıcı ilhamınızı götürdüğü her yerde takip edin. Akıllı düzenleme ve her şeyi mümkün kılan adım adım kılavuzlarla yapabileceklerinizin sınırı yok. Fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilir, oluşturabilir, organize edebilir ve paylaşabilir ve en sevdiğiniz anılarınızı sonsuza dek hatıralara dönüştürebilirsiniz. Hareketli Fotoğraflarla statik resimlerinize hareket katın Statik resimler harikadır. Hareket görünümüne sahip statik görüntüler daha da iyi. Bu yıl, en sevdiğiniz çekimleri tek bir tıklamayla hareketli fotoğraflara dönüştürme özelliğini sunuyoruz. Adobe Sensei tarafından desteklenen, 2D ve 3D kamera hareketiyle kolayca eğlenceli, animasyonlu GIF'ler oluşturabilir ve ardından becerilerinize hayran kalan ailenizi ve arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz. Yüz Eğimini Ayarla ile portre ve grup çekimlerinde ince ayar yapın Yıllar boyunca, bir şeylerin yolunda gitmediği ara sıra anlarda yardımcı olan çok sayıda özellik sunduk. Bir grup çekiminde kapalı gözlerden kaçırılan bir gülümsemeye kadar, Elements kurtarmaya geldi. Yüz Eğimini Ayarla, bu düzenleme kategorisine bu yıl yapılan eklemedir. Sensei destekli bu özellik, bir kişinin yüzünün konumunu otomatik olarak ayarlayarak fotoğrafınızdaki herkesin doğru yöne bakmasını sağlamanıza yardımcı olur. Fotoğraflarınızı özelleştirilebilir Alıntı Grafikleriyle geliştirin Hepimizin biraz ilhama ihtiyacımız var - özellikle 2021'de - ve bu yıl Elements içinde kolayca Alıntı Grafikleri oluşturma özelliğini ekliyoruz. Önceden ayarlanmış şablonlar, tonlarca özelleştirme ve harika animasyon seçenekleri ile resimlerinize motivasyonel alıntılar veya kişiselleştirilmiş mesajlar ekleyin.

Ne var ne yok:

Sürüm 2021 (19.0): Fotoğraflarınızı kolayca düzenleyin, oluşturun, organize edin ve paylaşın - en sevdiğiniz anılarınızı sonsuza dek hatıralara dönüştürün. Favori çekimlerinizi tek bir tıklama ile hareketli fotoğraflara dönüştürün. Resimlerinize motive edici alıntılar veya kişiselleştirilmiş mesajlar ekleyerek paylaşılabilir kreasyonlar oluşturun. Efsanevi dış mekan sahneleri oluşturmak için gökyüzünü kolayca değiştirin, bulanıklığı giderin ve istenmeyen nesneleri silin. Güzel bir iki renkli yaratım için fotoğraflarınıza havalı, özel çift ton efektleri uygulayın. Bir kişinin yüzünün konumunu otomatik olarak ayarlayarak fotoğrafınızdaki herkesin doğru yöne baktığından emin olun Adobe Photoshop Elements, varlıklarınızı düzenlemenize yardımcı olan Elements Organizer'ı içerir. Fotoğrafları hareketli GIF'lere dönüştürün:
  • Tek bir tıklamayla, en sevdiğiniz çekimleri 2D ve 3D kamera hareketine sahip hareketli fotoğraflarla eğlenceli animasyonlu GIF'lere dönüştürün
Alıntı grafiklerinden ilham alın:
  • Resimlerinize motive edici alıntılar veya kişiselleştirilmiş mesajlar ekleyerek paylaşılabilir kreasyonlar oluşturun - hatta onları canlandırabilirsiniz! Önceden belirlenmiş sosyal boyutlardan birini seçin veya kendinizinkini yaratın
Yüz eğimini ince ayarlayın:
  • Bir kişinin yüzünün konumunu otomatik olarak ayarlayarak fotoğrafınızdaki herkesin doğru yöne baktığından emin olun
Nesneleri taşıyın, ölçekleyin ve çoğaltın:
  • Adım adım yardımla, bir nesneyi seçmek ve konumunu, boyutunu ve daha fazlasını değiştirmek her zamankinden daha kolay, yani yaratımınızın tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.
Mükemmel manzaralar yapın:
  • Efsanevi dış mekan sahneleri oluşturmak için gökyüzünü kolayca değiştirin, bulanıklığı giderin ve istenmeyen nesneleri silin. Bu kolay Kılavuzlu Düzenleme ile her seferinde mükemmel macera fotoğrafını oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz
Modern çift tonlar oluşturun:
  • Bu basit Kılavuzlu Düzenleme'yi kullanarak iki renkli güzel bir yaratım için fotoğraflarınıza havalı, özel çift ton efektleri uygulayın. Önceden ayarlanmış özel sosyal boyutlar arasından seçim yapın, bir gradyan ekleyin ve daha fazlasını yapın!
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.23 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.