Anasayfa » NoteBurner iTunes DRM Audio Converter 3.0.2 Mac
Dönüştürücü

NoteBurner iTunes DRM Audio Converter 3.0.2 Mac


Hakkında

iTunes Audio Converter DRM, Mac kullanıcıları için iTunes, örneğin, Apple Müzik dosyaları, sesli kitaplar, iTunes müzik veya diğer indirilmiş müzik, MP3 veya AAC biçiminde çalınabilir herhangi bir ses dosyasını dönüştürmek için özel olarak tasarlanmıştır. NoteBurner iTunes Audio Converter, Apple Müzik, M4A, M4B, Audiobooks AA ve Audio M4P'yi MP3 veya AAC'ye dönüştürmenize yardımcı olur. ITunes'daki sesi yürütebildiğiniz sürece, dönüştürülebilir. Sesi (Apple Music'inki de dahil olmak üzere) dönüştürme önerisi, sesin iTunes ile çalınmasına izin verilmesidir. Sesli kitapları arka planda 20x hızında kaydedin. iTunes Audio Converter, satın aldığınız dosyaları bile toplu olarak dönüştürebilir. Tüm kimlik etiketleri AAC dosyalarında saklanacaktır. Bu şekilde, iPad Pro, iPad mini 4, iPad 2 Air, MP3 çalarlar, Android cihazlar, Windows cihazları ve diğer taşınabilir cihazlar gibi popüler cihazlarda dönüştürülen ses dosyalarını çevrimdışı olarak çalabilirsiniz.
Özellikleri

  • Apple Music DRM-ed dosyalarını korumasız MP3 / AAC biçimlerine dönüştürün
  • ITunes M4A, M4B ve Audible AA, AAX sesli kitapları MP3 / AAC'ye dönüştürün
  • Müziği iTunes'dan MP3, AAC ve diğer formatlara dönüştürün
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

100 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.