Dönüştürücü

Aimersoft Video Converter Ultimate 11.6.6.1 MacOS


Hakkında

Aimersoft, MPEG’den AVI’ye, MP4, MOV, XviD ve hatta YouTube sayfalarında kullanılan FLV formatı türleriyle piyasadaki en popüler video formatlarıyla çalışabilen yeni video dönüştürücüsünü sunar.

Aimersoft Video Arabirim Dönüştürücüsü tanıdıktır, boyut dönüştürücülerinizin çoğu ile aynıdır. Bir video dosyasını açın ve ardından istediğiniz dönüşümü listeleyen bir liste seçin. Sadece en popüler olan değil, her türlü cihaz için pek çok profil var. Ayrıca MKV gibi video formatlarını da ilginç veya OGG olarak bulacaksınız.

Bir videoyu dönüştürmeden önce, yalnızca en iyi olanı, örneğin en sevdiğiniz sahneyi çekecek şekilde kırpabilir veya istediğiniz şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ardından getirdiği etkilere bir göz atabilir ve doygunluğu, parlaklığı ve kontrastı artı bazı ilginç filtreleri ayarlamamızı sağlayabilirsiniz. Hazırsanız, sadece son adımı atarsınız, “başlat” düğmesine tıklayın.
Aimersoft Video Converter aşağıdaki formatları destekler 

AVI, MP4, AVI, WMV, MOV, MPG, MPEG, 3GP, 3GPP, MPG, ASF, FLV, VOB, WMA, M4A, MP3 vb.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

106 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.