Programlama - Geliştirme

Nova 5.0 MacOS

Hakkında

Yerel bir Mac kod editörü gerçekten bu kadar iyi olabilir mi? Bulmak.

Editör.
Her şey birinci sınıf metin düzenleyicimizle başlar.
İstediğiniz tüm özelliklere sahip yeni, son derece hızlı ve esnektir: akıllı otomatik tamamlama, birden çok imleç, bir Mini harita, düzenleyici fazla kaydırma, etiket çiftleri ve köşeli ayraçlar ve çok daha fazlası.

Arayüz.
Bu güzel. Ve temiz. Ve eğlence.
Hala Mac gibi hissederken Nova’nın tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Parlak, karanlık, siberpunk, hepsi sensin. Ayrıca temalar CSS’ye benzer ve yazması kolaydır. Nova, Mac’iniz açıktan koyu moda geçtiğinde temanızı otomatik olarak değiştirebilir.

İş Akışları.
Nova sadece kod yazmanıza yardımcı olmaz. Kodunuzun çalışmasına yardımcı olur.
Projeleriniz için kolayca derleme ve çalıştırma görevleri oluşturabilirsiniz. Onları Coda’da yoktu, ama oğlum şimdi bizde mi var? Araç çubuğu düğmeleri veya klavye kısayolları ile herhangi bir zamanda tetiklenebilen özel komut dosyalarıdır.

İçerik oluşturduğunuzu ve tek bir düğmeye tıklayarak Nova’nın yerel sunucunuzu çalıştırdığını, uygun URL’yi aldığını ve sizin için anında bir tarayıcı açtığını hayal edin. Sadece kazanacağınız zamanı bir düşünün.

Nova, ayrı Oluşturma, Çalıştırma ve Temizleme görevlerini destekler. Çalıştırıldığında bir rapor açabilir. Ve senaryolar çeşitli dillerde yazılabilir.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

61 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.