Anasayfa » Nova 9.1 MacOS
Programlama - Geliştirme

Nova 9.1 MacOS


Hakkında

Yerel bir Mac kod düzenleyicisi gerçekten bu kadar iyi olabilir mi? Bulmak. Editör. Her şey birinci sınıf metin düzenleyicimizle başlar. İstediğiniz tüm özelliklere sahip yeni, hiper hızlı ve esnektir: akıllı otomatik tamamlama, birden çok imleç, bir Mini Harita, düzenleyici üzerinde kaydırma, etiket çiftleri ve köşeli ayraçlar ve çok daha fazlası. Arayüz. Bu güzel. Ve temiz. Ve eğlence. Mac gibi hissetmeye devam ederken Nova'nın tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Parlak, karanlık, siberpunk, hepsi sensin. Ayrıca temalar CSS'ye benzer ve yazması kolaydır. Nova, Mac'iniz açık moddan karanlık moda geçtiğinde temanızı otomatik olarak değiştirebilir. İş Akışları. Nova sadece kodlamanıza yardımcı olmaz. Kodunuzun çalışmasına yardımcı olur. Projeleriniz için kolayca oluşturma ve çalıştırma görevleri oluşturabilirsiniz. Coda'da bizde yoktu ama şimdi bizde var mı? Araç çubuğu düğmeleri veya klavye kısayolları tarafından herhangi bir zamanda tetiklenebilen özel komut dosyalarıdır. İçerik oluşturduğunuzu ve Nova'nın yerel sunucunuzu başlattığını, uygun URL'yi aldığını ve anında sizin için bir tarayıcı açtığını tek bir düğme tıklamasıyla izlediğinizi hayal edin. Sadece kazanacağınız zamanı düşünün. Nova, ayrı Oluştur, Çalıştır ve Temizle görevlerini destekler. Çalıştırıldığında bir rapor açabilir. Ve komut dosyaları çeşitli dillerde yazılabilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.15.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

61 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.