Ses Düzenleme

Nuendo v12.0.70 Mac


Hakkında

Nuendo, dünya çapında film, TV, oyun ve sürükleyici ses profesyonelleri için mevcut olan en gelişmiş ses çözümüdür.

Nuendo, ilk çıkışından bu yana birçok yüksek profilli prodüksiyon, ürün ve kurulum için film müziği yaratmada hayati bir araç oldu.

Yeni özellikler, iş akışı iyileştirmeleri ve kullanıcı tarafından talep edilen ek özellikler içeren düzenli güncellemeler, Nuendo’nun ses prodüksiyon yazılımında devam eden devrimi sürdüren yüksek kaliteli – genellikle benzersiz – özelliklerle bir ses gönderme iş istasyonunun beklentilerini sürekli olarak aştığı anlamına gelir. ve multimedya.

Net konuşma, akış içeriğinin, filmlerin ve televizyonun sesli hikaye anlatımındaki en önemli unsurdur. Nuendo 12, yalnızca diyaloğu net bir şekilde duymanıza yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda ses mühendislerinin ve post prodüksiyon stüdyolarının olabildiğince hızlı, doğru ve verimli çalışmasını sağlayan birçok yeni özellik ve iyileştirme içerir. Diyaloğu kaydetme ve düzenleme, kulaklıklarla binaural miksler oluşturma ve daha fazlası için yeni özelliklerle Nuendo 12, haklı olarak diyaloğun evidir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11 ve sonraki

İndirme Linkleri

Turbobit

898 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.