Anasayfa » Adobe Audition 2023 macOS Full v23.5 indir
Ses Düzenleme

Adobe Audition 2023 macOS Full v23.5 indir


Hakkında

Audition, sektörün en iyi dijital ses iş istasyonuyla ses efektlerini yakalamanızı, geliştirmenizi ve mikslemenizi sağlar. Çoklu ses parçası desteği, dalga biçimi ekranı ve spektral frekans ekranı sayesinde ses içeriğini kaydetmek, düzenlemek ve temizlemek kolaydır.
Özellikleri

Birden fazla ses parçasını destekleyen gelişmiş zaman çizelgesi Gerçek zamanlı efektler ve otomasyonla klipleri kaydedin ve karıştırın. Dalga biçimi ve spektral frekans düzenleyici Ses kayıtlarını seçmek ve değiştirmek için tanıdık görüntü düzenleme araçlarını kullanın. Güçlü ses efektleri Ses oluşumu ve restorasyonu için 50'den fazla yerleşik efekti deneyin. Benzersiz gelişmiş özellikler Essential Sound paneliyle saniyeler içinde müzik remiksleri oluşturun veya karmaşık miksaj konseptlerinde ustalaşın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11 ve üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

657 MB .dmg






Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.