Ses Düzenleme

Multitrack Editor 1.0.4 Mac


Hakkında

Profesyonel Miks Stüdyosu. Basit, hızlı ve güvenilir ses düzenleme aracı! Yeni bir proje başlatın ve bir ses dosyası ekleyin. Tek bir parçayı düzenlemeye başlayabilir veya daha fazlasını ekleyebilir ve aynı anda düzenleyebilirsiniz! Çeşitli efektler, filtreler, 6 bant ekolayzır ve diğer ayarlar.

Çoklu iz düzenlemenin en iyi yanı, parçaları ayrı ayrı düzenlemenize izin vermesidir. Parçaları nihai sonuca dönüştürmeden önce bunu tek tek yapabildiğinizde tüm miksajda değişiklik yapmanıza gerek yoktur.

Özellikleri

Özellikler

  • Çok kanallı düzenleme
  • Çeşitli ses dosyası formatları
  • Dosya paylaşımı

Yalnızca birkaç dokunuşla süreyi değiştirin, seçilen alanları kırpın ve kesin. Dosyalarınızı veya tüm projelerinizi cihazınıza kaydedin. Kaydetmeseniz bile, uygulama kaydedilmemiş tüm ilerlemeleri yedekleyecektir (ayarlardan etkinleştirilebilir/devre dışı bırakılabilir).

Daha fazla parça = daha fazla ses. Ve çok kanallı düzenleme ile daha da fazla şey!

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

83 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.