Grafik - 3D - Animasyon

OmniOutliner Pro 5.5.2 Mac

Hakkında

OmniOutliner Pro 5.5.2 – Anahat: düşün, yaz, yap. Güçlü, üretken bir uygulama ile mükemmel ana hatlar oluşturun. Bu, akıllı sütunlar, kodlanabilirlik, özel stiller, şablonlar ve daha fazlasına sahip Mac için çok amaçlı aracınızdır. 

5’teki Yenilikler: – Kaydedilmiş Filtreler PRO – Belge İstatistikleri – Oyalamadan Çıkarma Modu – Kaynak Arama – Dokunmatik Çubuk Desteği – Daktilo Modu – Karanlık Mod – Özelleştirilebilir Klavye Kısayolları Pro – İçeri Açılır Kenar Çubukları Pro – Çok Satırlı Odak Pro – OPML Modu – Excel Export Pro – Sütun Genişliği Geliştirmeleri Pro – Stil Önizleme Pro Touch Bar Apple’ın en yeni MacBook Pro’su için içeriğe duyarlı destek. En alakalı kontrollere hızlı erişim sağlayın. Parola Koruması Gizli tutmayı tercih ettiğiniz belgeleri şifreleyin. OmniOutliner artık belgeleri bir şifre ile şifreleyebilir. Akıllı SütunlarHak eden herhangi bir belgeye sütun ekleyin. Sütunlar, aylık bütçe numaralarınızı toplamak gibi verileri veya çoktan seçmeli bir seçim gibi tamamen farklı bir türü özetlemek için kullanılabilir. Ses Kaydı Anahat formunda notlar alırken, gelecek nesiller için ses kaydedin. Kayıt, belgenin içinde saklanır ve her şeyin doğru olduğundan emin olmak için oynatılabilir.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

36 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.