Anasayfa » ON1 Photo RAW 2023 v17.0.0.12912 macOS
Fotoğraf

ON1 Photo RAW 2023 v17.0.0.12912 macOS


Hakkında

Bu profesyonel kalitede fotoğraf düzenleyici, ham işlemci, katmanlı düzenleyici ve efekt uygulaması, bir fotoğraf uygulamasında ihtiyacınız olan her şeyi içerir. En yeni özellikler AI destekli özellikler AI Match ve AI Auto, Efektlerde dört filtre (Hava Durumu, Güneş Flare, Renk Dengesi, Kanal Karıştırıcı), ham dosyaların (özellikle Fujifilm için) geliştirilmiş kod çözme, X-Rite özel kamera profilleri, SmugMug entegrasyonu, gelişmiş gürültü azaltma, harita görünümü, Baskı Modülü, hız / performans geliştirmeleri ve çok daha fazlası!
ON1 Fotoğraf RAW 2020 v14.0.0.7955, çektiklerinden bağımsız olarak her fotoğrafçı için birincil fotoğraf düzenleme gereksinimlerini koyar - birden fazla yazılım parçası arasında sıçrama yapmak zorunda kalmadan. İş akışınızı verimli, güçlü ve basit tutarken ihtiyaç duyduğunuz profesyonel sonuçlar için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel fotoğraf düzenleme araçlarını edinin. ON1 Fotoğraf RAW 2020, çektiklerinden bağımsız olarak, her fotoğrafçı için birincil fotoğraf düzenleme gereksinimlerini, birçok yazılım parçası arasında sıçrama yapmak zorunda kalmadan ortaya koyuyor. İş akışınızı verimli, güçlü ve basit tutarken ihtiyaç duyduğunuz profesyonel sonuçlar için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel fotoğraf düzenleme araçlarını edinin. Endüstride görülen yüzlerce en popüler görünüm ve stilin küratörlüğünü yaptık. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, bu şaşırtıcı yeni tek tıklamayla hazır ayarlarla en göze çarpan görünümü vermek için hazır ayar kitaplığını elden geçirdi. 800'den Fazla Kameraya Destek Ayrıca JPEG, TIF, PSD, PSB, PNG ve DNG formatlarını da destekler
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : macOS 10.12 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.20 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.