Anasayfa » ON1 Resize AI 2022.5 16.5.1.12526 Mac
Fotoğraf

ON1 Resize AI 2022.5 16.5.1.12526 Mac


Hakkında

ON1 Resize 2019  (eski adıyla Perfect Resize Standard olarak bilinir), resimlerinizi baskıya hazırlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi araç sağlayan basit bir görüntü yeniden boyutlandırma uygulamasıdır. Organize Et ve Yeniden Boyutlandır. ON1 Resize daha da iyi oldu. YENİ ON1 Yeniden Boyutlandır şimdi fotoğrafları görüntüleme, temizleme ve düzenleme için en hızlı yollardan birini içerir – ON1 Gözat. İş akışınızı düzenleme ve yeniden boyutlandırma için yeni başlangıç ​​noktasıdır.

ON1 Resize, resimlerinizde detay veya netlik kaybı olmadan yüksek kalitede görüntü büyütmeleri sağlamak için Orijinal Fraktallar teknolojisini kullanır.
ON1 Resize’in ana penceresinden, resim koleksiyonunuza göz atabilir ve resimlerinizi kolayca önizleyebilirsiniz. Dahası, ON1 Resize, Dropbox, Google Sürücü, OneDrive veya iCloud Fotoğraf Akışı’nda depolanan resimlere göz atmanıza yardımcı olur.

Büyük Baskılar İçin En İyi Görüntü Resizer

YENİ ON1 Resize 2019.5 şimdi yalnızca 59.99 $ ‘lık özel bir tanıtım fiyatıyla satın alınabilir (39.99 $ yükseltme). ON1’in endüstri lideri Orijinal Fractals® teknolojisine sahip olan Resize 2019.5, en yüksek kalitedeki büyütmeler ve baskılar için olmazsa olmazlardandır. Yeni sürüm, keskinliği ve ayrıntıları kaybetmeden fotoğrafları yeniden boyutlandırmayı daha kolay ve daha hızlı hale getiren performans geliştirmeleri ve yeni özellikler içerir. ON1 Resize 2019.5, fotoğrafları görüntülemek, çıkarmak ve düzenlemek için en hızlı yollardan birini de içerir – ON1 Gözat. İş akışınızı düzenleme ve yeniden boyutlandırma için yeni başlangıç ​​noktasıdır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

827 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.