Anasayfa » Ortelius 2.2.3 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Ortelius 2.2.3 Mac


Hakkında

Ortelius, özellikle harita tasarımı için tüm fonksiyonlara sahip bir vektör çizim uygulamasıdır. Doğrudan yollar, nehirler, sahil şeridi, binalar, semboller ve kontürler gibi özelliklerle çizin. Ortelius, seçkin “Takılabilir izleri” ile tanınır ve uzman harita haritalarının sıkıcı izlenmesini kolaylaştıran yığılmış stilleri ile bilinir. Her nesne, metin etiketleri tarafından referans alınabilen veri niteliklerini ve çizebileceğiniz ve yerleştirebileceğiniz her şeyi basitçe sürükleyip bırakarak destekler. Her ne kadar Ortelius bir GIS olmasa da, şekil dosyalarının içe aktarılması konusunda sınırlı bir desteği vardır (en iyi sonuçların dokümantasyonuna bakın, yeniden yansıtma desteklenmez). Güçlü ve kapsamlı metin özellikleri, etiketleme üzerinde yüksek derecede kontrol sağlar. Kendi stillerinizi ve sembollerinizi oluşturun ya da birçok yüzlerce cihazı kullanın. Katmanlar ve katman grupları organize emeklerini korurlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

89 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.