Anasayfa » Output Arcade v2.2.0 R18105 Mac
Ses Düzenleme

Output Arcade v2.2.0 R18105 Mac


Hakkında

Kit Jeneratör ARCADE 1.6 sürümü ile karşınızda! Yepyeni bir özellik olan Kit Generator, herhangi bir ses dosyasını otomatik olarak eksiksiz, oynamaya hazır bir ARCADE Kitine dönüştürmenize olanak tanır. Artık ARCADE veya kendi sabit diskinizdeki herhangi bir örnekten kişiselleştirilmiş Kitleri kolayca oluşturabilirsiniz. Her zaman geri bildirim topluyoruz ve ARCADE'i daha da iyi hale getirmenin yeni yollarını keşfediyoruz, bu yüzden Kit Generator'da bulunan yeni özelliklerle iş akışınızı nasıl optimize edebileceğinize bir göz atalım. Kit Oluşturucu, özelleştirilmiş bir ses Kiti yapmanızı sağlar. Halihazırda ARCADE'de bulunan örneklerden herhangi birini seçin veya kendinizinkini kullanın. Hadi kontrol edelim. Kit Oluşturucu'ya hoş geldiniz. Kit nasıl oluşturulur * ARCADE içinde bir Hat seçtikten sonra, “Örnekler” sekmesini seçin. Ardından, başlamak için herhangi bir numunede “Kit Oluştur”a tıklayın! Ayrıca kendi örneklerinizi kullanarak bir Kit oluşturabilirsiniz. Bunları ARCADE'e sürükleyin, kullanmak istediğinizin üzerine gelin ve “Kit Oluştur. ARCADE daha sonra seçilen numuneyi analiz edecektir. * Analiz edildikten sonra, ARCADE'in numunenizi işleme koyduğu tüm harika yolları görmek için oynayın. * Ayarlanabilir makroları değiştirmek ve Kitinizi ideal ses alanına yerleştirmek için ekranınızın ortasındaki altı FX ön ayarından birini seçin. Veya FX'i tamamen kapatın. * Kit Oluşturucu, yeni Kit'inizi oturumun mevcut anahtarı ve temposu ile eşleştirmek için perdeyi ve zamanı otomatik olarak değiştirir. Bir ayar yapmanız gerekiyorsa, elipslere tıklayın. Ardından tercih ettiğiniz tuş ve tempoyu ayarlayın ve gerisini ARCADE'e bırakın. Özel Kitinizde nasıl ince ayar yapılır * FX hub'ının altında bulunan dört "dilimleme modundan" birini seçerek ARCADE'in numunenizi doğrama ve dilimleme şeklini değiştirebilirsiniz. * Standart mod: Oturum temposu ile zamanında ritmik Döngüler oluşturmak için “Standart” modu seçin. * Gerilmiş mod: Döngüleri yukarı veya aşağı hızlandırmak, tersine çevirmek veya örneğin perdesini değiştirmeden bir sarkaç gibi ileri geri sallamak için "Gerilmiş" modu kullanın. * Kaydırılmış mod: "Kaydırılmış" mod, "Gerilmiş" modun yapabileceği her şeyi yapar ve aynı zamanda oturum anahtarında örneği yukarı veya aşağı doğru ayarlar. * Doğranmış mod: Son olarak, "Kıyılmış" modu, Döngüleri bir numunenin tüm uzunluğu boyunca eşit olarak dağıtır. * Dilerseniz ARCADE klavyesinin yüksek C'sinde her zaman full, orijinal Loop'u çalabilirsiniz. Son olarak, her gururlu ebeveyn gibi Kit'inize güçlü bir isim verin. Ve kaydetmeyi unutmayın! Artık yeni Kitinize "Özel Kit Kitaplığı" aracılığıyla istediğiniz zaman erişebilirsiniz. ARCADE'in son teknoloji numune işleme motorunu özelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, o yüzden dışarı çıkın, iyi oynayın ve en önemlisi… iyi eğlenceler.
İndirme Linkleri

Turbobit

900 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.