Araçlar- Çeşitli

Pastebot 2.3.2 MacOS


Hakkında

Kopyala ve yapıştır iş akışınızın bir parçasıysa, Pastebot üretkenliğinizi artırmak için vazgeçilmez bir araçtır. Daha önce kopyaladığınız kırpmaları hızla geri çağırın ve yapıştırmadan önce biçimlendirmek için güçlü metin filtreleri uygulayın. Sırayla yapıştırmak için birden fazla kopyayı bile sıraya koyabilirsiniz. Pastebot her zaman çalışıyor ve kopyala ve yapıştır komutu için yalnızca bir klavye kısayolu uzakta.

Özellikleri

Pano Geçmişi:
Pastebot, kopyaladığınız her şeyi kaydeder, böylece gelecekte bunları hızlı bir şekilde geri çağırabilirsiniz. Sık kullanılan kupürleri özel çalışma panolarına kaydedin ve düzenleyin ve çalışma panolarına erişmek ve belirli kırpmaları yapıştırmak için klavye kısayolları oluşturun.
Güçlü Filtreler:
Canlı önizlemeyle güçlü filtreler oluşturun ve bunları yapıştırırken uygulayın. Filtrelerinizi kullanarak hızlıca yapıştırmak için klavye kısayolları oluşturun ve diğer Pastebot kullanıcılarıyla paylaşmak üzere filtrelerinizi dışa aktarın.
Hızlı Yapıştır Menüsü:
Pastebot ihtiyacınız olduğunda yanınızda, ihtiyacınız olmadığında görünmez. Kırpmalarınıza herhangi bir uygulamadan hızla erişin ve yapıştırmadan önce kırpmaları arayın, önizleyin veya filtreleyin. Sırayla yapıştırmak için kırpmaların sırasını bile ayarlayabilirsiniz.
iCloud Senkronizasyonu:
İCloud etkinleştirildiğinde, ana panonuz, özel çalışma panolarınız ve filtreleriniz, Pastebot çalıştıran tüm bilgisayarlarınız arasında eşitlenir. Panonuz ve filtreleriniz, üzerinde çalıştığınız her Mac’te olacaktır.
Özel Yazı Tahtaları:
Kaydetmek ve yeniden kullanmak istediğiniz önemli kırpmaları düzenlemek için özel çalışma alanı grupları oluşturun. En sık kullandığınız kırpmalara klavye kısayolları atayın.
Evrensel Pano ile çalışır:
macOS Sierra’nın Evrensel Panosu, Pastebot ile birlikte çalışır. Pastebot’ta bir kırpmayı kopyalayın ve Evrensel Pano aracılığıyla iOS cihazınıza yapıştırın.
Tam Ekran Desteği:
Pastebot, tam ekran ve bölünmüş ekran modunda çalışır. Bölünmüş ekran modunda çalıştırmak, Pastebot’u not defteri olarak kullanmanıza izin verir.
Seçenekler:
Tercihlerinize uygun çeşitli hızlı yapıştırma pencere stilleri arasından seçim yapın, her zaman düz metin olarak yapıştırın, yapıştırmayı bırakmayı etkinleştirin ve daha fazlasını yapın.
Kara liste:
Pastebot’ta asla saklanmasını istemediğiniz, kopyaladığınız uygulamalar var. Sadece bu uygulamayı kara listeye ekleyin ve Pastebot onu yok sayacaktır.
Arama:
Pastebot’un güçlü arama yetenekleriyle hızlı bir şekilde kırpın. İçeriğe veya meta verilere göre arama yapın. Uygulama, tarih, veri türü ve daha fazlasına göre arama yapabilirsiniz.
Klavye kısayolları:
Pastebot, herhangi bir kopyala ve yapıştır maestroyu tatmin etmek için birçok klavye kısayoluna sahiptir. Önceki öğeyi panoya yapıştırın veya son kullanılan filtreyi uygularken geçerli kırpmayı yapıştırın.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.