Anasayfa » Wondershare Recoverit Photo Recovery Ultimate 7.4.5.8 Mac
Dosya Kurtarma

Wondershare Recoverit Photo Recovery Ultimate 7.4.5.8 Mac


Hakkında

ecoverit Fotoğraf Kurtarma  tüm depolama ortamından resimler, filmler ve müzik geri güçlendirir. Bilgisayarın sabit diskinden, dijital kameralardan, Drone kameralarından, Android telefonlardan, hafıza kartlarından vb. Silinmiş fotoğraf ve video kurtarma yapın. Fotoğrafları ve videoları kamera hafıza kartından kurtarma Dijital kameraların çektiği tüm resim ve videolar, hayatımızdaki her değerli anla doludur. Recoverit Photo Recovery, kayıp dosyaların kurtarılmasını ve iyi korunmasını sağlar. Fotoğrafları, videoları ve sesleri SD bellek kartından kurtarma SD kartlar, kameralar ve Android telefonlar gibi birçok elektronik cihazda evrenseldir. Recoverit Photo Recovery, silinen medya dosyalarını etkili ve verimli bir şekilde geri almanızı sağlar. Kayıp ortam dosyalarını bilgisayardan kurtarma Recoverit Photo Recovery, görüntü dosyalarını, photoshop dosyalarını, video dosyalarını ve ses dosyalarını bilgisayar sabit diskinden ve bağlı harici aygıtlardan geri yükleyebilir. Silinen dosyaları harici sabit sürücüden kurtarma Recoverit Photo Recovery, silinmiş, kaybolan veya biçimlendirilmiş fotoğraflarınız, video sesleriniz ve diğer medya dosyalarınız için çok yönlü bir harici sabit disk kurtarma aracıdır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üzeri, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.