Anasayfa » PhotoSweeper 3.6.1 macOS
Fotoğraf

PhotoSweeper 3.6.1 macOS


Hakkında

PhotoSweeper 3.5, büyük fotoğraf koleksiyonlarında bile benzer veya yinelenen fotoğrafları elimine etmek için hızlı, hassas ve süper verimli bir araçtır. Apple Fotoğraflar, iPhoto, Aperture, PhaseOne Capture One ve Adobe Lightroom kütüphanelerindeki fotoğrafların yanı sıra sabit sürücüleriniz ve harici depolarınızdaki fotoğraflarla çalışır.
Özellikleri

• Kolay fotoğraf arama - İçinde tüm fotoğrafları bulabilmek için Mac'inizdeki klasörleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Medya Tarayıcı penceresinden iPhoto, Aperture veya Lightroom kütüphanenizden daha fazla fotoğraf ekleyin. • Esnek karşılaştırma ayarları - Kopyaları, benzer fotoğrafları, fotoğraf dizilerini kolayca bulmak için güçlü çoklu ayarlar. Uygulama, görüntü boyutu veya biçiminden bağımsız olarak, Photoshop gibi harici programlarda düzenlenmiş olanlar dahil çift fotoğrafları bulur. • Yüksek hız ve kalite - PhotoSweeper, çok sayıda fotoğrafın çok hızlı bir şekilde karşılaştırılması için bir araç olarak geliştirilmiştir. En son teknolojiler ve benzersiz algoritmalar, yinelenen aramaları inanılmaz derecede hızlı yapar ve mükemmel karşılaştırma sonuçları verir. • Verimlilik - Kaydırıcıyla eşleştirme düzeyini değiştirerek fotoğrafları yeniden karşılaştırmadan sonuçları yeniden toplayabilirsiniz. Önbellekleri kullanmak bir sonraki karşılaştırmayı daha hızlı yapar. • Kopyaları otomatik olarak işaretleme - El ile kurtulmak istediğiniz fotoğrafları işaretleyin veya Tercihler'de ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceğiniz kurallar listesine göre kopyaları otomatik olarak işaretlemek için “Otomatik İşaretleme” özelliğini kullanın. • Rahat görüntüleme sonuçları - PhotoSweeper sonuçları incelemek için 3 mod sunar: “Bire Bir”, “Yüz Yüze” - sadece tek bir tıklamayla bir fotoğrafı işaretleme imkanı sunan bir veya iki büyük fotoğraf, “Hepsi Bir Arada” - tek bir listedeki tüm yinelenen gruplar. • Mükemmel fotoğraf tarama - PhotoSweeper ayrıca, meta veriler, Hızlı Görünüm önizlemesi, histogram ve resim meta verileri (EXIF dahil olmak üzere ayrıntılı bir fotoğraf açıklaması içeren “Bilgi” paneli) ile yerleşik fotoğraf arama özelliklerine sahip, güncel bir fotoğraf tarayıcı işlevi görür. , IPTC vb.)
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12.2 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.