Anasayfa » Plugin Alliance Chop Shop 1.0.0 Mac
Ses Düzenleme

Plugin Alliance Chop Shop 1.0.0 Mac


Hakkında

Chop Shop eki, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcıların ton seslerindeki problemleri hızlı bir şekilde ele almalarını ve müzikal ve şeffaf bir şekilde seslerin orijinal karakterlerini geliştirmelerini sağlayan süper sezgisel bir arayüze sahiptir. Ünlü seri 500 analog EQ Louder Than Liftoff'un sadık bir dijital yeniden yaratımıdır.  Bu eklenti yalnızca orijinalin orijinal sesini mükemmel şekilde üretmekle kalmaz, aynı zamanda bu çok yönlü modelleme aracının ve tonunun işlevselliğini artıran ek özellikler sunar.  Chop Shop, dalgalı bir seansın birkaç kaydını temizliyor veya stand sentezleyicilerini hazırlamanın bir yolunu arıyor olsun.  Netliği veya herhangi bir sesin son dokunuşunu hızlıca iyileştirme yeteneği sayesinde basit fonksiyonlar Chop Shop, temel güce inanır.  Chop Shop, tam oturumlarda kullanmak için mükemmel bir araçtır. Şeffaflık ile CPU verimliliği müzik yapmak Chop Shop, maskelemeyi kaldırmak ve anlaşılırlığı artırmak için idealdir.
Özellikleri

FOCUS: Tek düğmeli sezgisel eğim stili  Equalizer Hızlı ton dengesini hemen alın. LO-CUT filtresi 12dB / oct düşük frekanstan çıkıyor, değişken 20-530 Hz.  BUMP: LO-CUT rezonansı için değişken kontrol. 'Hit' köşesine bir rezonans frekansı ekler. DAHA FAZLA rezonans anahtarını önemli ölçüde artırır.  LO-RIDER modu (sadece tamamlayıcı işlev) Değişken rezonanslı (BUMP) düşük geçişli bir filtrede LO-CUT bölümünü dönüştürür. Düşük bir kitle sesi için düşük geçiş sinyali olmadan karıştırılır.  Görünür parlaklığı korurken, yüksek frekanslardan çıkan 6 dB / oct HI-CUT filtresi.
İndirme Linkleri

Turbobit

145 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.