Anasayfa » Aegis 2.01 Mac
Antivirüs - Güvenlik

Aegis 2.01 Mac


Hakkında

Thunder, Firewire, USB diskler veya flash sürücüler ve hatta SD kartlar olsun, Mac'inizi harici disklerden gelen tehditlere karşı koruyun! → Bir flash disk takın ve kopyalayın, modern bulut depolama çağında bile gizli belgelerinizin veya dosyalarınızın çalınmasının en yaygın yolu budur. “plugSHIELD” adlı diğer uygulamalarımızdan biri, Mac'iniz halka açık bir yerdeyse mükemmel bir koruyucudur: Mac'iniz fişe takılır takılmaz herhangi bir depolama aygıtının Mac'inize erişmeye çalışmasını engeller. suçluyu bulabilmeniz için o depolama cihazını sizin için günlüğe kaydedin. Ancak, Mac'iniz kişisel kullanım içinse ve Time Machine yedekleme diskiniz, taşınabilir harici diskleriniz, kameranızdaki SD kartlarınız veya anahtarlığınızdaki flash sürücü için istisnalar yapmak istiyorsanız ne olacak? Aegis'i deneyin! Önceden ayarlanmış beyaz listenizde OLMAYAN tüm depolama cihazlarını engellerken, listedekilere otomatik olarak ücretsiz erişim verilecektir. Fiziksel bir sabit diskte hangi bölümün takılıp eklenemeyeceğini bile seçebilirsiniz! Beyaz listenize bir cihaz eklemek çok basit: Aegis'in tercih arayüzünü açın, cihazı takın ve ardından tek bir fare tıklamasına bile gerek kalmadan fişten çekin - bu kadar basit. Bir cihazı beyaz listeden çıkarmak da son derece basittir, sadece diski seçin ve sil düğmesine tıklayın. → Ve daha da havalı hale getirmek için Aegis, bir depolama cihazının ayrı bölümlerini bile engelleyebilir veya engelini kaldırabilir! Mac'inizi gerçekten güvenli kılmak için Aegis'in kendisi parola korumalıdır ve beyaz listeniz, değiştirilmesini önlemek için veri modunda kaydedilir. Aegis ayrıca diskinizden olabildiğince fazla bilgi ve parametre alır, böylece hiçbir klon onu kandıramaz. Ve benzer uygulamaların aksine, Aegis cihazlarınıza hiçbir şey yazmayacaktır. → Aegis, Mac'inizin casuslara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı sadık koruyucusu.
Özellikleri

  • Herhangi bir yetkisiz harici depolama aygıtının macOS'e erişmesini engeller.
  • Tek bir diskin ayrı bölümlerini bile engelleyerek size ek esneklik sağlar.
  • Takıldıklarında güvenilir listedeki hiçbir cihazı geciktirmez.
  • Bir cihazı bloke ederken bir hata mesajı vermeyecek ve böylece onun yerine muhtemelen cihazını kontrol edecek olan herhangi bir potansiyel davetsiz misafirin kafasını karıştırmayacaktır.
  • Parola korumalıdır ve zorla çıkılamaz.
  • Kullanıcının güven listesi, güvenliğinin ihlal edilmesini önlemek için uygun şekilde kaydedilir
  • Klonlanmış cihazları algılayabilir ve reddedebilir.
  • Cihazlarınızın hiçbirine veri, işaretçi veya dosya kaydetmez.
  • Cihazları güvenilenler listesine eklemek basittir, herhangi bir tuş vuruşu veya fare tıklaması bile gerekmez!
  • Dock simgesi gizlenebilir (önemle tavsiye edilir ve zaten varsayılan olarak ayarlanmıştır)
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.