Anasayfa » Pointwise 18.1 R2 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Pointwise 18.1 R2 Mac


Hakkında

Esas olarak bir bakım sürümü olmasına rağmen, en son yazılım üretimi kafes hesaplama akışkan dinamiği (CFD) Pointwise, komut dosyalarını özelleştirmek için yeni bir yetenek içerir.

Bu sürümdeki yenilikler neler?

John Chawner, “Müşteriler, Pointwise ağ oluşturma yazım makrolarını ve şablonlarını otomatikleştirmek için Glly komutlarını kullanmakta çok başarılılardı” dedi. “Artık hızlı erişim düğmesi 1 için araç çubuklarındaki komut dosyalarını yükleyebilirler”. Pointwise hakkında. Pointwise şu anda mühendislik analistlerinin karşılaştığı ana problemi çözüyor: hesaplama akışkan dinamiği (CFD) için ağ oluşturma. Gridgen of Pointwise yazılımı yapılandırılmamış ızgaraları, yapılandırılmamış ve hibrit oluşturur; CFU çözücüler ile FLUENT, STAR-CD ve ANSYS CFX ve CGNS gibi birçok nötr format ile arayüzler; Windows (Intel ve AMD), Linux (Intel ve AMD), Mac ve Unix üzerinde çalışır; ve CFD meshingini otomatikleştirebilen bir betik dili var. Dünya çapında büyük üretim firmaları ve araştırma kuruluşları, Gridgen'e tam bir araç seti CFD ön işlemesi olarak güvenmektedir. Pointwise Inc. Hakkında Pointwise, Inc. şu anda hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) ile karşı karşıya olan temel sorunu çözmektedir: güvenilir ağ üretimi yüksek doğruluk. Pointwise yazılım şirketi yapılandırılmamış ızgaralar, yapılandırılmamış ve hibrit üretir; CFS çözücüler ile ANSYS FLUENT, STAR-CCM +, OpenFOAM ve SU2 ve birçok nötr format ile etkileşime girer; Windows, Linux ve Mac üzerinde çalışır ve bir betik dili, glif, CFD meshing otomatikleştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki büyük üretim şirketleri ve araştırma kuruluşları, 1994'ten beri Pointwise'ın tam CFD ön işlem çözümünden yararlandı.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

736 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.