Anasayfa » Stat-Ease Design Expert 11.1.0.1 Mac OS X
Grafik - 3D - Animasyon

Stat-Ease Design Expert 11.1.0.1 Mac OS X


Hakkında

Design-Expert yazılımı ile bir ürün veya süreç için çığır açan iyileştirmeler yapın. Sadece hayati faktörleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda üstün performans için ideal süreçleri belirleyebilir ve en uygun ürün formülasyonlarını bulabilirsiniz. Dönen 3B grafikler ile yanıt yüzeyini tüm açılardan kolayca görselleştirin. Bayrakları ayarlayın ve etkileşimli grafikleri 2B konturları keşfedin; ve aynı anda düzinelerce tepki için maksimum arzuyu bulmak için sayısal optimizasyon işlevini kullanın. Stat-Ease, Inc., deney tasarımı (DOE) için 11 yazılım Tasarım-Uzmanı (DX11) yazılımına hoş geldiniz. Ürününüzü veya sürecinizi optimize etmek için bu Windows® tabanlı programı kullanın. Gibi birçok güçlü, istatistiksel araçlar sağlar: Faktöriyel tasarımlar iki seviyenin değerlendirilmesi: Proseslerinizi veya ürününüzü etkileyen hayati faktörleri tanımlayın, böylece yenilikçi iyileştirmeler yapabilirsiniz.  Genel faktöriyel çalışmalar: Kaynak stoğu türüne karşı kaynak gibi kategorik faktörlerin en iyi kombinasyonunu bulmak.  Yanıt yüzey yöntemleri (RSM): maksimum performansa ulaşmak için en uygun işlem ayarlarını bulun.  Mix tasarım teknikleri: Ürün formülasyonu tarifi için ideal çözümü keşfedin.  Proses faktörleri, harman bileşenleri ve kategorik faktörlerin kombinasyonları: pasta karışımınız (farklı malzemelerle) ve pişirin!  Bölünmüş alanın tasarımı ve analizi: Karışımı değiştiren ve / veya bileşenlerini zor bir şekilde etkileyen faktörleri gruplayarak deneyinizi daha kolaylaştırın. Tasarım Uzman programınız, yanıt yüzeyini her açıdan kolayca görselleştirmek için dönen 3B grafikler sunar. Bayrakları ayarlamak ve konturları 2D etkileşimli grafikleri keşfetmek için farenizi kullanın. Sayısal optimizasyon fonksiyonumuz, eşzamanlı olarak onlarca tepki için maksimum istekliliği bulur! Çeşitli yardım ekranları aracılığıyla programda birçok istatistik ayrıntısı bulacaksınız. Bu altın madeninden yararlanın, kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda. Ayrıca, tüm raporlarda sağlanan yararlı ek açıklamaları göz ardı etmeyin. Kontrol listeleri ve “işaret sayfaları” nın faydalı bir koleksiyonu için, bkz. Tüm kayıtlı kullanıcılar için ücretsizdir. Buna ek olarak, tasarım ve analiz ilkeleri hakkında hızlı bilgi için, New York Şehrinin Verimlilik Basımı tarafından yayınlanan aşağıdaki iki kitapçık olan Stat-Ease Mark Anderson ve Pat Whitcomb'un arka kapaklarını okumanızı öneririz: DOE Basitleştirilmiş: etkili deneyler için pratik araçlar, 3. baskı  Basitleştirilmiş RSM: deney tasarımı için yanıt yüzey yöntemleri kullanarak süreç optimizasyonu.  Anderson ve Whitcomb da mix tasarımı hakkında bir kılavuz yazmıştır. Stat-Ease'in ana sayfasındaki “Ben bir formulizador” linki üzerinden herkesin okuması ücretsiz olarak yayımlandı.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

160 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.