Aksiyon - Macera Simülasyon Strateji

Police Stories 1.1.3.2 38727 Mac


Hakkında

SWAT 4 ve cesur polis TV şovlarından esinlenilen Police Stories, yukarıdan aşağıya doğru atıcılara yeni bir bakış getiriyor ve sizi bölünmüş ikinci kararlar almaya zorlayan taktiklere vurgu yapıyor. Suçları etkisiz hale getirin, sivilleri kurtarın ve Tek Oyuncu modunda veya Çevrimiçi İşbirliği’nde bombaları etkisiz hale getirin. Ve unutmayın – önce çekim bir seçenek değil!

Affedici ve gergin olmayan her görev, iki polis memurunun hikayesini anlatır: John Rimes ve Rick Jones, çetelerin gizlenmesi, rehinelerin kurtarılması, tutuklamalar ve diğer hayatı tehdit eden durumlarla dolu.

Özellikleri

  • Teslim Sistemi şiddete başvurmadan şüphelileri yakalamanızı sağlar. Yanlarında bir uyarı atışı yapın veya yakın dövüş savaşına katılın – bunlar onları göndermenizi sağlamanın yollarından sadece birkaçı.
  • Diğer polis Rick Jones’a komutlar ver. Onu akıllıca kullandığınızdan emin olun – ve kim bilir, karşılığında hayatınızı kurtarabilir.
  • Rastgele yerleştirilmiş suçlular, rehineler ve kanıtlar her seviyeyi benzersiz kılar. Yerleşim her yeniden başlattığınızda değişir ve yeni ilginç durumlara ve fırsatlara yol açar.
  • Bir kolluk görevlisi olarak, kapı altı kameraları, kapı patlama ücretleri ve diğerleri gibi hat sonu polis ekipmanlarına erişebileceksiniz.
  • Küçük küçük suçlulardan iyi organize olmuş çetelere ve teröristlere kadar çeşitli tiplerde yasalar. Her türün sadece benzersiz silahları değil, farklı davranış ve atış becerileri de vardır.
  • Karmaşık Taktik Oyun: Tespit edilmemeye çalışın, mermi israf etmeyin, çevrenizi düzenli olarak kontrol edin ve suçluları sessizce yere indirdiğinizden emin olun.
  • Tüm eylemleriniz gerçek zamanlı olarak puanlanır. Agresif oynamak, bir sonraki göreve başlamak için yeterince yüksek bir sonuç elde etmeyecektir – bu yüzden bunu aklınızda bulundurun!
  • Co-op. Daha iyi skorlar ve daha fazla eğlence için birlikte görevi tamamla
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: Mac OS 10.7+
İşlemci türü ve hızı: Intel 2 Ghz
RAM minimum: 2048 MB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

233 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.