Anasayfa » QuarkXPress 2022 v18.0.1 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

QuarkXPress 2022 v18.0.1 macOS


Hakkında

Baskı ve Dijital Tasarım için En Esnek Yazılım. QuarkXPress, grafik tasarımcılar için dijital yayıncılıkta bir ilk olan Flex Layouts'u sunar. Flex Layouts, tasarımcıların bir WYSIWYG ortamında gerçekten duyarlı HTML5 Web sayfaları oluşturmasına olanak tanıyan yeni bir yerleşim alanıdır. Flex Layouts, herhangi bir HTML veya CSS kodlama becerisi gerektirmez; bu, grafik tasarımcıların banner reklamlar, açılış sayfaları, mikro siteler ve daha fazlasını oluşturmaya başlayabileceği anlamına gelir. Yeni Özellikler: Modern Web Tasarımı Kullanıcıların kodlama yapmadan duyarlı web tasarımı sunmalarını sağlayan Flex Layouts ile baskı tasarımlarınızı modern web sayfalarına dönüştürün. Alt gölgeler, degradeler, vektör şekilleri, video ve çok sayıda etkileşimli öğe dahil olmak üzere yerel HTML5 ve CSS3 efektleriyle mizanpajlara hayat verin. Gerçekten Duyarlı Deneyimler Flex Layout alanından gelen HTML çıktısı, masaüstü, tablet ve cep telefonu ekranları dahil olmak üzere herhangi bir cihazın en boy oranına duyarlıdır. Tasarımcılar, QuarkXPress'in desteklediği herhangi bir etkileşimli öğe ekleyebilir, arka plan görüntülerine paralaks efekti uygulayabilir ve QuarkXPress'ten hiç çıkmadan yanıt verebilirliği test edebilir. Grafik Tasarımdan Web Tasarımına Flex Layouts'un duyarlı HTML5 çıktısı, gelişmekte olan Web standartlarına uygundur; bu, grafik tasarımcıların doğrudan QuarkXPress'te web için yerel, uygulama benzeri deneyimler oluşturabileceği anlamına gelir. Bir Flex Layout tamamlandığında, tasarımcılar kodu herhangi bir Web barındırma hizmetine aktarabilir ve yükleyebilir - veya - Flex Layouts'u prototipleme aracınız olarak kullanabilir ve kodu web ekibinizle paylaşabilir.
Özellikleri

 • Duyarlı Web Sayfaları Tasarlayın ve Dışa Aktarın
 • Düzen içinde yanıt verebilirliği test edin
 • Önceden Ayarlanmış veya Özel Izgaralar Kullanarak Tasarım
 • Önceden Oluşturulmuş Duyarlı Düzen Blokları
 • Yerel HTML5 Alt Gölgelerini Uygula
 • Gelişmiş Tipografi Desteği
 • Vektör Şekilleri ve Çizimler Oluşturun
 • Tahribatsız görüntü efektleri ve filtreler
 • Videoları arka plan olarak kullanın
 • iOS ve Android uygulamalarında dışa aktarılan duyarlı düzenleri kullanın
 • Ve dahası
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.07 GB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.