Anasayfa » Publicspace Noise Machine 1.14 Mac OS X
Ses Düzenleme

Publicspace Noise Machine 1.14 Mac OS X


Hakkında

Gürültü Makinesi, işyerindeki gürültüyü engellemek ve ruh halinize uyacak daha üretken bir çalışma ortamı oluşturmak için tasarlanmış beyaz gürültü jeneratörü gürültüsüdür. Gürültülü bir çalışma ortamına konsantre olmaya çalışmak çok zor ve yorucu olabilir. Konuşan iş arkadaşlarının engellenmesi özellikle zor olabilir. Tersine aşırı derecede sessiz ortamlarda enerji eksikliği olabilir ve çok yalıtılmış hissedilebilir. Gürültü Makinesi, özel özellikleri genellikle diğer çevresel sesleri maskelemek ve konsantrasyon ve görev odağını desteklemek için kullanılan beyaz, kahverengi ve pembe gürültü üretir. Gürültü Makinesi, suyun dinlendirici seslerinden kaldırım kafesinin enerji verici atmosferine kadar, ruh halinize uygun bir dizi doğal ve yapay ses sunuyor. Mümkün olduğu kadar sade ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanan ikon Gürültü Makinesi, menü çubuğunda “canlı” ve basit bir tıklama ile her zaman erişilebilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.