Anasayfa » Sugar Bytes Aparillo 1.0.7 MacOS
Ses Düzenleme

Sugar Bytes Aparillo 1.0.7 MacOS


Hakkında

Sugar Bytes Aparillo 1.0.7  Sinematik Makine. Aparillo, görkemli ses hareketleri için tasarlanmış gelişmiş 16 sesli FM sentezleyicidir. Akıllı bir sentez, dalga şekillendirme, filtreleme, FX ve modülasyon düzenlemesi, epik sonik yaratım için ciddi bir ses tasarım aracına dönüşür. Anında, gişe canavarı sondaj temaları için bir kitle denetleyicisi olan Orbiter'i kontrol ettiğinizden emin olun.
Özellikleri

Temel Özellikler: 16 Sesler FM Synthesizer Formant Kaydırma, Dalga Katlama & kaydırılması Spacializer ile Multi-Mode Filtre S + H ve Gravitasyon ile 2 birbirine bağlı LFO tek tuşla için Orbiter Ses Morphing 500 Ön ayarlar seçilmiş 10 kaynaklardan Geniş Modülasyon Seçenekleri Komplete için destek NKS Kontrol ve Makine Platform: WiN64 - EXE / VST / AAX
İndirme Linkleri

Turbobit

137 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.