Anasayfa » OmniGraffle Pro 7.10.2 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

OmniGraffle Pro 7.10.2 Mac


Hakkında

OmniGraffle, öncelikle grafikleri ve grafikleri olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde yapmak için tasarlanmış bir programdır. Program ister iş grafikleri, ister okul işi olsun, ne yapmak istediğinize en uygun stili bulmak için pek çok kitapçı içeriyor… Bu OmniGraffle'ye ek olarak işaretler, soy ağaçları, yaptıklarımız ne anlama geldiğine göre farklı yapılandırma türleri (bir bilim projesi, yılsonunda bir şirketin bilançosunun sunumu…). OmniGraffle programı kullanarak profesyonel düzeyde amaçlanmış olsa da, kolay bir arayüz üzerinden kolayca yapılır. OmniGraffle, Web'e entegrasyonu kolaylaştırmak için grafik dosyalarını farklı formatlara aktarmanıza izin verir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

79 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.