Anasayfa » RapidWeaver 8 v8.8.2 CR2 MacOS
Programlama - Geliştirme

RapidWeaver 8 v8.8.2 CR2 MacOS


Hakkında

RapidWeaver kolayca web siteleri profesyonel görünümlü dakikalar içinde oluşturmanıza yardımcı olacak yeni nesil bir web uygulaması tasarımı. Karmaşık kod bilgisi gerektirmez, RapidWeaver sizin için bununla ilgilenir. RapidWeaver geçerli XHTML tabanlı web siteleri ve CSS üretir. RapidWeaver kullanmanın avantajlarından biri, güçlü bir özel temalar topluluğuna sahip olmasıdır. Temaları indirebilir ve bunları RapidWeaver'dan düzenleyebilir ve sonuç çok az çaba gerektiren çok çekici bir web sitesidir. RapidWeaver ayrıca bir çok özel eklentiye de sahiptir. Bazıları resimleri doğrudan RapidWeaver'da düzenlemeyi kolaylaştırır. Diğerleri bir site haritası oluşturmayı birkaç tıklamayla ilgilendiriyor. RapidWeaver'ı çevreleyen destekleyici topluluk, bu harika uygulamanın WYSIWYG web sitesi oluşturma işleminin diğer araçlarından daha üstün olmasını sağlayan gerçekten bir şey. RapidWeaver'da web sitenizi renklendirmeye yardımcı olacak bazı araçlar almak için YourHead.com'u kontrol ettiğinizden emin olun.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

85 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.