Anasayfa » Red Giant Universe 3.1.5 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Red Giant Universe 3.1.5 MacOS


Hakkında

Red Giant Universe 3.1.5 Editörler ve hareketli grafik sanatçıları için 60'dan fazla GPU ile hızlandırılmış efekt ve geçiş. Kızıl Dev Evren ile Görüntüleri Stilize. VHS, Retrograde Carousel, Glitch, Holomatrix II ve daha fazlası gibi araçları kullanarak çekimlerinize otantik retro ve modern görünüm verin. Hareketli Grafikler HUD bileşenleri, Çizgi, Knoll Light Factory EZ, Fraktal Arka Plan ve daha fazlası gibi araçlarla güzel döngüsel arka planlar ve hareketli grafik öğeleri oluşturun. Geçişler ve Efektler Çok az veya hiç çalışma olmadan hızlı, benzersiz geçişler oluşturun. Ana uygulamanızdaki her şeyden daha iyi sonuçlar ve daha fazla kısayol, seçenek ve kontrol sağlayan ışımalar ve diğer efektler ekleyin. Açık GL Tüm Evren eklentileri GPU'da çalışır ve bu da onları inanılmaz derecede hızlı hale getirir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.61 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.