Anasayfa » TaskExplorer 2.0.2 Mac
Araçlar- Çeşitli

TaskExplorer 2.0.2 Mac


Hakkında

TaskExplorer ile Mac'inizde çalışan tüm görevleri (işlemleri) keşfedin. Görevin imza durumunu, yüklü dylibs, açık dosyalar, ağ bağlantısı ve daha fazlasını hemen görün! Görevler, uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan 'Görevleri Filtrele' arama kutusunu kullanarak filtrelenebilir. Tüm görevleri adlarına, yollarına veya pidlerine göre filtrelemek için yazmaya başlayın. Örneğin, 'Chrome' yazmak, yalnızca adında veya yolunda 'Chrome' içeren görevleri gösterecektir. TaskExplorer ayrıca, 'Apple dışındaki (3. taraf) görevlerin tümü' veya 'tüm imzasız görevler' gibi kavramları temel alan görevleri filtreleyebilen özel 'karma etiketi' filtreleri içerir (   ayrıntılar için aşağıdaki 'Arama ve Filtreleme' bölümüne bakın) . Her satırda üstteki görev bölmesi, görevin simgesini, adını, işlem kimliğini (pid) ve yolunu içerir. Görevin adının yanındaki kilit simgesi, görevin Apple'a mı  yoksa bir üçüncü tarafa (ancak hala imzalanmış) mı  yoksa imzasız mı olduğunu gösterir  . Her görevin sırasının sağ tarafında çeşitli bilgilendirme ve işlem yapılabilir düğmeler bulunur. Bu düğmeler, öğenin  VirusTotal  (virüsten koruma) tarama sonuçları, görevle ilgili genel bilgiler ve öğeyi Finder'da görüntüleme yeteneği hakkında bilgi sağlar. Görev gezgini, herhangi bir bilgiyi almak için otomatik olarak ikilinin karmasını içeren VirusTotal'u sorgular. VirusTotal sorgulanırken, bu düğme '■ ■ ■' gösterir. Sorgu tamamlandıktan sonra, düğmenin adı algılama oranı veya bir '?' İle otomatik olarak güncellenir.  İkili virüs VirusTotal tarafından bilinmiyorsa. TaskExplorer, çalışan tüm işlemleri görsel olarak keşfetmenizi sağlar. TaskExplorer'ın kayda değer özellikleri şunlardır:
Özellikleri

* İmza Durumu  Apple, 3. taraflarca imzalanan veya imzasız olan görevleri hızla görüntüleyin, (veya filtreleyin) * VirusTotal Integration  Detection oranları bilinen kötü amaçlı yazılımları ortaya çıkarırken, bilinmeyen dosyalar analiz için gönderilebilir * Yüklü Dinamik Kütüphaneler  Her görev için, yüklü disklerine bakın * Dosyaları Aç  Belirli bir görevin açtığı tüm dosyaları görüntüle * Ağ Bağlantıları  Bir görev tarafından oluşturulan ağ bağlantısını (ve detaylarını) görün. * Genel Arama  Hızlı bir şekilde belirli öğeleri veya imzasız ikili dosyaları, kurulan ağ bağlantılarını ve daha fazlasını bulmak için arama yapın!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.