Anasayfa » RSS Button for Safari 1.6.3 Mac
İnternet Araçları

RSS Button for Safari 1.6.3 Mac


Hakkında

RSS Button for Safari 1.6.3 için RSS Düğmesi Safari'den tercih ettiğiniz masaüstü veya web tabanlı haber okuyucunuzda RSS, Atom veya JSON yayınlarını keşfedin ve abone olun. Yüklemek: 1) Uygulamalardan Safari için RSS Düğmesini Açın; 2) Tercih ettiğiniz haber okuyucuyu seçin 3) Uzantılar uzantıları altındaki Safari Tercihleri'nden uzantıyı etkinleştirin 4) Araç çubuğu düğmesi Safari'de görünmezse, Araç Çubuğunu Görüntüle / Özelleştir'e gidin ve RSS Düğmesini araç çubuğunuza sürükleyin. Safari için RSS Düğmesi, RSS, Atom veya JSON yayınlarını destekleyen bir masaüstü haber okuyucu veya Feedbin, Feedly, FeedHQ, Inoreader, NewsBlur, Eski Okuyucu, Minimal Okuyucu veya BazQuz Okuyucu gibi çevrimiçi bir haber okuyucusuna sahip bir hesap gerektirir. Çalıştığı doğrulanan masaüstü haber okuyucuları şunları içerir: - Cappuccino - Feedy - Yaprak - Haber Gezgini - NetNewsWire - ReadKit - Reeder 4.1.5+ - Çizgili
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.