Anasayfa » Sakura MMO 1.0 macOS
Simülasyon

Sakura MMO 1.0 macOS


Hakkında

Sakura MMO Kotone'un etkileyici ve kapsamlı büyülü güçlere sahip korkulu, karanlık bir cadı olduğu ve görsellerinin en kuvvetli düşmanlarını parmaklarıyla kırabilen bu görsel romanda Asaph Online'ın büyülü dünyasına dalın. Bununla birlikte, gerçek hayatta Kotone, yaşlı bir ailenin ortalamanın altında bir ilişkisiyle, ortalama bir iş yapan ortalama bir kadındır. Geçen her gün aynıdır ve Kotone yakında monoton rutininden bıktı. Keşke Asaph gibi, fantastik yaratıklarla ve korkutucu canavarlarla dolu bir dünyaya girebilseydi… ama Asaph Online sadece bir oyundur. Bir oyunun gerçeğe dönüşmesine imkân yok. En azından Kotone'un düşündüğü şey buydu - gizemli bir güç onu bilgisayar ekranından defalarca geçtiği dünyaya çağırana kadar. Şimdi, Kotone sadece Kotone değil, kara cadı Viyola - ve toplumsal yükümlülüklerinden kurtulmuş olarak nihayet eğlenmeye karar verir!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

141 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.