Anasayfa » Screegle – Clean Screen Sharing 2.2.1
Araçlar- Çeşitli

Screegle – Clean Screen Sharing 2.2.1


Hakkında

Screegle, temiz bir masaüstü arka plan görüntüsü üzerinde istediğiniz herhangi bir pencereyi paylaşmanıza olanak tanır. Screegle = Profesyoneller için Ekran Paylaşımı. İş arkadaşlarınız, ekibiniz, müşterileriniz veya öğrencileriniz, masaüstünüzün yalnızca açıkça seçtiğiniz pencereleri içeren temiz, düzenli bir sürümünü görür, başka bir şey değil. Artık ortaya çıkan bildirimler, kişisel web siteleri, kişisel bilgileri açığa çıkarabilecek dosyalar ve klasörler yok. Screegle'ı kullanmak çok basittir: 1 – seçmek veya seçimini kaldırmak istediğiniz herhangi bir pencere üzerinde ⌘ F1 tuşuna basın (etrafında mavi bir şerit belirecektir) 2 – görüntülü toplantı uygulamanızda, “Screegle Share” penceresini paylaşın ve hazırsınız. ! Screegle pencerelerinizin videosunu sesli olarak da kaydedebilirsiniz. Bu, asenkron iletişim için temiz masaüstlerini iş arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanışlıdır. Hatta web kameranızı, ekran kayıtları sırasında veya pencereleri sunduğunuzda ve insanların size odaklanmasını istediğinizde (video uygulamanızda web kameranızı kapatın!) yararlı olan bir kaplama olarak ekleyebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.