Anasayfa » Separation Studio 2.1.1 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Separation Studio 2.1.1 MacOS


Hakkında

Separation Studio 2.1.1 Temel CMYK renk ayırma tipine sahip renk ayırma aracı. Grafik renklerinizi ayırmak için başka bir yazılıma ihtiyacınız yoktur. Görüntü dosyanızı Separation Studio ile açın, gerisini halledecektir.
Temel CMYK renk ayırma tipine sahip Separation Studio renk ayırma aracı. Grafik renklerinizi ayırmak için başka bir yazılıma ihtiyacınız yoktur. Görüntü dosyanızı Separation Studio ile açın, gerisini halledecektir. • Ayırma Stüdyosu jpg, png, bmp, tiff, gif dosya türlerini açabilir ve kaydedebilir. • 3000 × 3000 piksele kadar olan resimleri destekler. • Grafik çiziminizi Separation Studio ile açın ve kolayca çalışmasını sağlayın! • Ayırdıktan sonra, C, M, Y ve K renklerinizi istenen şekil ve şekil boyutunda ayrı dosyalara kaydedebilirsiniz. • Renk Ayrımı, Tişört Serigrafi ve diğer birçok Yazdırma alanında kullanılır. • Eğitim videosu destek sayfamızda mevcuttur.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6.6 veya üstü, 64 bit işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.