Anasayfa » Sherlock 1.0.1
Araçlar- Çeşitli

Sherlock 1.0.1


Hakkında

Süper güçlerinize iOS simülatörünü verin. Görünümleri ve tasarım kısıtlamalarını gerçek zamanlı olarak düzenleyin, diğer cihazlarda yürütmeyi simüle edin ve tümü doğrudan simülatörünüzden hiçbir konfigürasyon yapmadan konfigürasyon yapmadan doğrudan kaynak koduna geçin. - Görünüm Görünümünüzdeki özellikleri düzenleyin ve gerçek zamanlı olarak pelerin oluşturun, böylece mükemmel gölgeyi oluşturabilir veya pilin tasarım görünümünü yarı yarıya düzeltebilirsiniz.  - Tasarım Kısıtlamaları Otomatik tasarım kısıtlamalarını ve tasarım önceliklerini düzenleyin, etkinleştirin veya devre dışı bırakın, böylece tasarımınızı yeniden oluşturmanıza gerek kalmadan doğru şekilde elde edebilirsiniz.  - Kişiselleştirilmiş Sherlock yalnızca UIKit sınıflarıyla çalışmaz, @IBInspectable @objc özelliklerini ve sınıflarına kabul edilen türleri otomatik olarak algılayabilir ve özel görünüm, onları gerçek zamanlı olarak görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlar.  - Dosyaya atla.  Doğru sınıfı bulmak için daha az zaman harcayın.  Bir görünümün kaynağını bulmak için simülatör ve Xcode arasında atlamak gerekmez. Sadece görünümü seçin ve Dosyaya atla'yı tıklayın.  - Keşfetmek.  Uygulamanızın nasıl çalıştığını öğrenin.  Bilmediğiniz veya karmaşık bir kodla tanışın. Sınıfını görüntülemek için imleci görünümün üzerine getirmeniz yeterlidir.  - Ekranı yeniden boyutlandırılabilir Sherlocks Auto Layout uygulamasının, uygulamanızın farklı ekran boyutları ve güvenli alanlarla nasıl işleneceğini tahmin etmek için kullandığından, uygulamanızı her aygıtta yeniden çalıştırmanıza gerek kalmadan anında nasıl çalışacağını görebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.