Anasayfa » Pyka Unlimited 1.0.20 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Pyka Unlimited 1.0.20 MacOS


Hakkında

Pyká, devrim niteliğinde yeni bir proje kitaplığı uygulaması ve dünyanın ilk Çalışma Merkezi'dir. Proje tabanlı ortamlarda çalışanlar için tasarlanan Pyká, proje kitaplığınızı yepyeni bir düzeye taşır. Bireyler veya ekipler projeler üzerinde çalışırken ortaya çıkan birçok zorluk ve sorun vardır. İnsanların zamanlarını yönetmelerine yardımcı olacak pek çok çözüm varken, insanların proje kitaplıklarını ve dosyalarını yönetmelerine yardımcı olacak neredeyse hiçbir şey yok… bugüne kadar!
Özellikleri

• Pyká, sabit sürücünüzdeki dosya ve klasörlerin karmaşasını alır ve bunları tek bir birleşik proje kitaplığına çeker. • Pyká projelerinize bir aile ağacı gibi davranır. Pyká'da, verileri kopyalamadan veya sabit sürücünüzde klasörler karmaşasına neden olmadan projelerinizin istediğiniz kadar farklı versiyonunu saklayabilirsiniz. Pyká, proje sürümlerinizi düzenler, izler, yönetir ve saklar, sezgisel sürüm kontrolünü ilk kez kitlelere samimi ve görsel bir şekilde getirir. • Pyká, logolar, filmler ve resimler gibi ortak varlıkları yalnızca bir kez saklarken istediğiniz kadar kullanmanıza ve yeniden kullanmanıza izin verir. Bu, kitaplığınızın depolama alanını önemli ölçüde azaltır. • Pyká kitaplıkları tek bir konumda bulunabilir veya birden çok olası yapılandırmada birden çok depolama birimine yayılabilir. Bu, çok sayıda harici sabit diske sahip kullanıcıların, hata korumalı yedekleme kitaplıkları ile birlikte büyük bir kitaplık oluşturmak için depolama alanlarını birleştirmelerine olanak tanır. • Ve en iyisi, Pyká proje depolama sisteminizi aramaya göre yönlendirir. Pyká, bir şeyin tam olarak nerede saklandığını size hatırlatmak yerine, hatırladığınız tüm bilgilerle çalışır. Yani şimdiye kadar yaptığınız her şey sadece birkaç tuşa basma uzaklığındadır. Küçük ve büyük ekipler için özellikler: • Paylaşılan ağ depolamasını kullanan Pyká, kullanıcılara diğer kullanıcılar değişiklik yaparken projeleri izleme olanağı sağlar. Proje yöneticileri ve koordinatörler, bir takım arkadaşı her değişiklik yaptığında artık masaüstlerinde canlı güncellemeler alabilir. • Paylaşılan ağ depolamasını kullanan Pyká, büyük ekiplerin, farklı ekip üyelerine atanabilecek alt projelere bölerek çok büyük ölçekli projeler üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanır. İster büyük bir şirket raporu yazıyor, ister aylık bir dergi oluşturuyor, ister çok sayıda sahne ve çekim içeren bir film oluşturuyor olun, ister başka bir büyük ölçekli proje üzerinde çalışıyor olun, Pyká işinden vazgeçmez. • Paylaşılan ağ depolamasını kullanan Pyká, projeleri ekip üyeleri arasında geçirmenin baş ağrısını da ortadan kaldırır. Bir daha asla bir e-posta zincirinde başka bir proje zip dosyası göndermeyin. Sorumlu olduğunuz bir projeyi tekrar bulmak için asla bir ekip üyesinin klasörünü araştırmayın. Bir ekip üyesinin dağınıklığının sonuçlarına bir daha asla katlanmayın. İşbirliği Pyká'nın tasarımının merkezinde yer alır. • Çoğu SMB ve AFP ağ dosya paylaşım depolama birimi ile tam uyumludur. Pyká'yı projeler üzerinde çalışan bireyler ve ekipler için güçlü bir araç yapan şey, bunlar ve diğer pek çok şeydir.
Sistem Gereksinimleri

• 64 bit işlemci • OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

491 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.