Anasayfa » SimpleMind 2.1.2 Mac
Araçlar- Çeşitli

SimpleMind 2.1.2 Mac


Hakkında

SimpleMind, Mac'inizi bir cihaz beyin fırtınasına dönüştüren, fikir ve düşünce yapılandırmasını toplayan zihnin kolay kullanımı olan bir haritalama aracıdır. İPhone / iPad için benzer SimpleMind'e bağlanır.
Özellikleri

* Kullanımı kolay sürükle, doğrudan düzenlemek ve düzenlemek sayfa Mind Map. * Yeni öğeler eklemek için Düğüm Kuyusuna dokunun veya sürükleyin. * Çapraz Bağlantılar - İki konu arasında Çapraz Bağlantı eklemek için Düğüm Kuyusunu kullanın. * Editördeki Geri Al / Yinele - Geri alma yetenekleri düzenleme ve deneme yapmayı kolaylaştırır. * Konu otomatik düzenine göre, sürükle ve bırak kullanarak konuları yeniden bağlayın. * Ayarlama aracı, kolay ayarlama çizgisi genişliğine konu sağlar. * Kes, Kopyala, Yapıştır - Zihin Haritaları arasında konuları taşımak veya çoğaltmak.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.