Anasayfa » Skul: The Hero Slayer 1.2f MacOS
Aksiyon - Macera

Skul: The Hero Slayer 1.2f MacOS


Hakkında

'Skul: Hero Slayer', sürekli değişen ve zorlu haritalar gibi haydut benzeri özelliklere sahip bir aksiyon platform oyunudur. Ne olacağını asla bilemeyeceğiniz için sizi ayak parmaklarınızda tutacaktır.
Demon King's Castle Harabeleri
Demon King'in kalesine saldıran insan ırkı yeni bir şey değildir ve daha önce sayısız kez olmuştur. Bu zamanı farklı kılan şey, Maceracıların İmparatorluk Ordusu ve 'Caerleon Kahramanı' ile güçlerini birleştirmeye karar vermeleri ve Şeytanları bir kez ve tamamen yok etme umuduyla tam bir saldırıyı yönetmeye karar vermeleridir. Demon kalesine ezici sayılarla saldırdılar ve tamamen yok edilmesini başardılar. Kaledeki tüm iblisler, 'Skul' adlı yalnız bir iskelet dışında esir alındı.
Tonlarca kafatası, tonlarca oynanabilir karakter
Skul sıradan bir iskelet değildir. Müthiş dövüş becerilerine ek olarak, hangi kafatası giydiğine bağlı olarak yeni ve heyecan verici yetenekler kazanabilir. Her biri kendine özgü saldırı menzili, hızı ve gücü olan bir seferde en fazla 2 kafatası kullanın. Oyun tarzınıza uygun kombinasyonları seçin ve düşmanlarınızı dizlerine getirmek için savaş sıcağında değiştirin. Güç senin ellerinde!
Maceracılar
Skul, Maceracıların bir partisiyle yolları aştı! Onlar Demons for sport'u avlayan güçlü düşmanlardır. Skul küçük olsa da, hala oldukça yumruk atıyor. Öyleyse bekle ve kimin avcı olduğunu ve avın kim olduğunu gör.
Kara Kuvars'dan Bozulan Patronlar
Her bölümün sonunda, Karanlık Kuvars ile bozulmuş ve inancın ötesinde güçlü büyük patronlarla kafa kafaya gidin. Hayatın acısından ve nefretinden türeyen Dark Quartz, dokunduğu her şeyi kontrol eder ve kontrol eder.
Özellikleri

Diller : İngilizce, Almanca, Japonca, Korece, Çince Versiyon : Steam Early Access v1.2f
Sistem Gereksinimleri

MAC OS X 10.9 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

323 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.