Anasayfa » Knightin v1.2.2 36223 Mac
Aksiyon - Macera

Knightin v1.2.2 36223 Mac


Hakkında

Knightin '+ Bu küçük Zelda-lite macerasında destansı arayışında cesur efendim Lootalot'a katılın. Tuzaklar, bulmacalar ve büyülü eserler ile dolu tehlikeli zindanlarda yolunuzu keşfedin ve savaşın. Ve elbette, burada gerçek patron olan kötü patronları gösterin. Knightin '+, 90'lı yılların inanılmaz başyapıtlarından esinlenen bir kişi tarafından yapılan klasik bir macera oyunudur (evet, benim). Peki bu oyundan ne bekleyebilirsiniz? Özetleyelim. - Klasik macera oyunu (yani zindanı keşfedin, canavarlarla savaşın, bulmacaları çözün, ganimet toplayın, yeni yeteneklerin kilidini açın, bir sonraki zindana geçin) - Yanaktaki dil hikayesi (hiçbir şekilde ciddiye alınmamalıdır) - Şık piksel sanat grafik - Akılda kalıcı film müziği - Tam denetleyici desteği
Sistem Gereksinimleri

Mac OS 10.11 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

103 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.