Anasayfa » SoundSpot KickBox v1.0.2a macOS
Ses Düzenleme

SoundSpot KickBox v1.0.2a macOS


Hakkında

SoundSpot KickBox 1.0.2a Vuruş davul, elektronik ve akustik olarak birçok modern müzik türünün belkemiğidir. Çoğu zaman yeni bir karışımla başladığınız şeydir, ancak doğru görünmesini sağlamak karmaşık bir görev olabilir. İyi karıştırılmış bir tekme tamburu, sıcak bir sondaj düşük ucuna sahiptir, çok kutu gibi gelmez ve karışımdan çok doğal bir şekilde deler. KickBox'ı tasarlarken, bunlar odaklandığımız özelliklerdir ve modern tekme davulları için karıştırma işlemini basitleştirir. KickBox, analog filtrelerden sonra modellenir ve ilgili frekans aralıklarını çok şeffaf bir şekilde ayırır. KickBox, birkaç tıklamayla tekmelemenizin son derece sıkı bir şekilde çalmasını sağlamanıza yardımcı olabilir. KickBox hem mono hem de stereo parçalarda doğrudan kullanılabilir. Çoğu elektronik vuruş için en iyi karıştırma zincirinizde ilk veya erken kullanılır. Bununla birlikte, canlı kaydedilmiş akustik vuruşlar için, KickBox'ı uygulamadan önce genel bir frekans dengesi elde etmek için bir raf ekolayzeri kullanmak yararlı olabilir. KickBox'u tekme davul işleme için tasarladık, ancak müzikte kural olmadığından, diğer kaynak malzemelerle denemeye karar verdik ve bas gitar, toms ve diğer türler gibi diğer düşük seviye enstrümanlarda kullanıldığında da birçok ilginç kullanım alanı olduğunu keşfettik. vurmalı çalgılar. Neden biraz kendin denemiyorsun?
Özellikleri

+ Hızlı ve sezgisel iş akışı. + Analog modellenmiş filtreler. + Elektronik ve akustik vurmalı davullar için uygundur. + CPU ve RAM'de son derece hafif.
İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.