Anasayfa » Sparklite 1.2.16 Mac
Aksiyon - Macera

Sparklite 1.2.16 Mac


Hakkında

Sparklite 1.2.16, Geodia'nın tuhaf ve sürekli değişen topraklarında geçen bir aksiyon-maceradır. Bir alet, silah ve teçhizat cephaneliği kullanarak yukarıdan aşağıya hareketlerle düşmanlarla savaşın. Usul olarak yaratılmış dünyanın tehlikeli köşelerini keşfedin, madencilik endüstrisinin devir sayısını azaltın ve Sparklite'in gücünden yararlanın! Geodia dünyasındaki her şey Sparklite ile birbirine bağlıdır… gezegenin yaşam gücüdür ve sakinler onu nasıl güvenli bir şekilde kanalize edeceğini öğrendi. Mavi, parlayan cevher, düşük seviyeli, yeniden şarj edilebilir bir güç kaynağı sağlayacak şekilde kullanılabilir. Veya, yeterince cesur veya açgözlü olanlar için, ağır sonuçları olan bir güç dalgası için tüketilebilir. Geodia'nın “Baron” adlı ismi, dünyadaki Sparklite çekirdeğini kendi amaçlarına uygun hale getirmek için bir arsa tasarladı. Büyük miktarlarda Madencilik Sparklite, Baron, güçlü savaş makinelerini ateşlemek için cevheri elden çıkarsa da, tüketilen Sparklite kaynaklı kirlilik dünyayı bozuyor. Hayvanlar şiddetli canavarlara dönüştü ve çevre çürüyor. Geodia'nın sert toprakları, Sparklite çekirdeğinde doğal bir savunmaya sahiptir. Periyodik olarak, çekirdek, Baron'un çabalarını engelleyen dünyayı yeniden düzenleyen bir Bozulmaya neden olur. Kahramanımız Ada, özü ele geçirmeden önce Baron'u durdurmalı ve içinde nihai gücü olan yeni bir dünya yaratmak için güç kazanmalıdır. Çirkin bir tamirci olan Ada'nın, Baron'un uşaklarını beş ayrı bölgede yenmek için kurnazlık ve becerilerini kullanması gerekecek. Ada, eğer Baron'a bakacak ve çok geç olmadan ölümcül planlarına para ödeyecekse, Geodia'nın garip ve harika sakinleriyle çalışmak zorunda kalacak. Kahramanımız Ada, Baron'un Digit'lerini çok geç olmadan kapatmak için dünyanın her bölgesine seyahat etmeli ...
Özellikleri

  • Çarpıcı görseller  - Retro klasiklerinden ilham alan karmaşık piksel sanat estetiği
  • Sparklite dünyasını keşfedin  - Beş güzel, usule göre üretilen biyom
  • Cephaneliğinizi icat edin  - Bulmacaları çözmek ve düşmanları alt etmek için araçları icat edin
  • Savaş patronları  - Baron Mining Corp ve onun zorlu gremlin Titan'larını ele geçirin
  • Yerel halkla tanışın  - Geodia halkı ile arkadaş olun ve Sığınağı inşa etmeye yardımcı olun
  • Av koleksiyonları  - Dünyanın dört bir yanına dağılmış koleksiyonları keşfedin
  • Dostum!  - Bir arkadaşınızla yerel yardımcı işbirliğini yürütmek için Ada'nın robot yardımcısını kurtarın
  • Diller : İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: Sierra İşlemci türleri ve hızı: Intel RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

175 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.